Bugün ve yarın

CIRCUIT, bilinçli eylem ve düşünceye alan açma ihtiyacı olan kişilerin bir aradalığı ile hayat bulan, Yeldeğirmeni’nde konumlanmış sanat ve hareket alanıdır. Bu ortak bilinç; sanatçıları, düşünürleri ve destek veren bireyleri kesiştirerek deneysel ve disiplinlerarası bir ortam yaratır.

Yeni programlar arasında hareket, nefes, “performans sanatında beden” ve görmeyi inşaa eden bir sürecin takipçisi olabilecek desen kullanımı üzerine rutin atölyeler, açık performans etkinlikleri, sanatçı konuşmaları ve akademisyenlerden kendi çalışma alanlarında teorik seminerlerin yanı sıra ücretsiz laboratuvarlar bulunmaktadır.


STAJ

Akademik takvime paralel olan programımız süresince stajyer pozisyonu açıyoruz. Bu pozisyon, üniversite öğrencileri ya da yeni mezunlar için uygun. Stajyerler bazı atölyelere ücretsiz girebiliyor ve yol ücretleri ödeniyor. Bu oluşumu bilgi paylaşımı adına bir potansiyel olarak gören, meraklı ve disiplinli bireylere ihtiyacımız var. Katkı sağlayabileyeceğinizi düşünüyorsanız lütfen info@circuitistanbul.com adresine e-posta atın.