Back to All Events

DOGACLAMA BULUSMALARI | IMPROVISATION MEETINGS | klank.ist impro

  • CIRCUIT ISTANBUL Uzunhafız sokak no 39 Yeldegirmeni Istanbul Turkey (map)

KLANK.IST IMPRO OCAK BULUŞMASI
KONSEPT: TAZE

Yeni yılın ilk ayına ve gelen soğuklarla başa çıkmak için yediğimiz portakallara ithafen bu ayın konseptini taze olarak belirledik.
CIRCUIT İstanbul işbirliği ile düzenlenecek olan etkinlik, klank.ist müzisyenleri eşliğinde yaklaşık 50 dakika sürecektir. Anlık kompozisyon yaratımı çerçevesinde gerçekleşecek açık doğaçlama formatındadır. Katılımcılar diledikleri zaman performansçı olarak dahil olup istedikleri zaman izleyici olabilecektir. Her seviyeye açıktır.
Mekan kapasitesinin sınırlı olmasından ötürü etkinliğe dansçı/izleyici olarak katılacak kişilerin https://goo.gl/forms/87MsHtzBFAHvVkCn2 linkinden rezervasyon yaptırması gerekmektedir.

Etkinlik ücretsizdir.

FB etkinliği
klank.ist


KLANK.IST IMPRO JANUARY MEETING
CONCEPT: FRESH

Dedicated to the first month of the year and the oranges that we're eating to cope with the cold weather, this month's concept is fresh.
With collaboration of CIRCUIT İstanbul this event is planned to be 50 minutes open improvisation based on creating instant compositions accompanied by live music. Participants can join as performers or as audience whenever they want with the awareness of what’s going on inside the performance space.
Because of the limited space, participants as performers/audience should make a reservation via the following link. https://goo.gl/forms/87MsHtzBFAHvVkCn2

Admission is free.

FB event
klank.ist