Back to All Events

LAB: DEĞİŞEN NEDİR? | WHAT İS CHANGING? | ÜLKÜ ÇAĞLAYAN

  • CIRCUIT Uzun Hafız Sokak no 39 İstanbul, 34716 Turkey (map)

İçinde hem kendimizle ilgilenebileceğimiz hem de kendimizi [önemseyerek] provoke edebileceğimiz güvenli alanı bilinçli diyafram nefesi ile bedeni oksijene doyurarak yaratabiliriz.
Nefes seansının temel süreçleri nefesin hareketi ile bedenin maddeselliğinde meydana gelir. Buna fizyolojik, duygusal, enerjetik ve motorik tepkiler ve tüm bunların yol açtığı deneyim dahildir. Bu deneyimin tadına vararak ve nefesimiz ile oynarak değişen bilinç hallerinin içinden geçeceğiz, bedende olanları algılayacağız.

*Daha önce bir hareket deneyimine sahip olmanız gerekmemektedir.

*Lütfen rahat ve sıcak tutan giysiler giyinin ve sizi örtecek büyüklükte bir şal getirin.

*Dolu mide ile seansa katılmanız önerilmez.

*Kayıt gerektirmez. Ücretsizdir.


Focusing on conscious diaphragmatic breath and super oxygenating our body can be a way to create our own safe zone in which we can mindfully provoke and care for ourselves.
The process transpires in the elusive materiality of our body with the movement of breath. This includes physiological, emotional, energetic and motor reactions and the experience caused by all of them. By enjoying this experience and playing with our breath we will go through different states and sense subtle bodily happenings.

*No previous experience is required. 

*Please wear comfortable and warm clothing and avoid attending class on a full stomach.

*Please bring a shawl that is big enough to cover your body.

*No registration is required. Lab is free.