Circuit - Space  - 1 of 7.jpg

Bu alan, akademik takvim süresince CIRCUIT’ın kendi programı dışındaki uygun zaman dilimlerinde dış kiralamalara açıktır. Alanı kullanma talebinin içeriği konusunda seçici davranılır. CIRCUIT sanat ve harekete hizmet etmeyi amaçladığından bu alanı beden ve hareket temelli [yoga, dans, tiyatro alanlarında] dersler, atölyeler, provalar, ilgili etkinlikler ve ayrıca seminerler, toplantılar ve okuma grupları için kiralamayı tercih eder.
Kiralama için saatlik ücret belirlenmiştir.
Provalar ve ücretsiz etkinlikler için belirlenen kira bedeli, ücretli dersler için belirlenen kira bedeli ile aynı değildir.
Yazın ise hem daha uzun dönemli, hem de farklı alanlarda kullanımlar için kiralama yapılır.


ALAN HAKKINDA

CIRCUIT'ın mekanı Kadıköy, Yeldeğirmeni’nin merkezindedir. Vapur iskelesine 5 dakika yürüme mesafesindeki alan yenilenmiştir. Geniş pencerelere sahip, doğrudan sokağa bakan aydınlık bir yerdir; tuvaleti, ortak mutfağı ve salonuyla toplam 100 m2’dir. Konuşmalar, görsel gösterimler veya toplantıların yanı sıra akşam etkinlikleri, dersler ve atölye çalışmaları için uygun masa ve sandalyelere sahiptir.

Proje veya etkinlik teklifinde bulunmak ya da kiralama hakkında bilgi almak için lütfen info@circuitistanbul.com adresine yazın.

NE İÇİN UYGUNDUR?

Yaz kampları
Sınıf aktiviteleri, toplantılar, atölye çalışmaları ve provalar
Yoga ve hareket dersleri stüdyosu
Ortak paylaşımlı çalışma alanı
Sergiler ve enstalasyonlar
Genç şirketler ve çevirim içi organizasyonlar için araştırma ve geliştirme alanı
Özel PR etkinlikleri

ÖZELLİKLER

Ortak mutfak / yeme-içme alanı & salon
77.5 m2 açık alan + 14 m2 ortak alan
15-20 sandalye ve 6 masa
Projeksiyon perdesi
Wifi